Türkiye Yıkım Firması – Yıkım Şirketi

Ankara merkezli firmamız tüm Türkiye içn hizmet vermektedir. Hafriyat, bina yıkma, fabrika yıkma, temel kırma, beton kırma, fayans kırma, hurda karşılıı yıkım, el ile bina yıkımı gibi hizmetler vermekteyiz.

Yıkım işlemlerine başlamadan önce gerekli evrakalrın hepsinin tamamlanmış olması ve yıkım için start verilmiş olması gerekmtedir. Gerekli izinler tamamlanmadığı taktirde yıkım işlemi başlayamaz, yapılamaz. Yıkıma başlamadan önce tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Yıkımın gerçekleştirileceği alan içerisinde bir canlı olmaması, taş fırlaması, toz kalkması gibi durumalr için gerekli önlemlerin alınmış olması gerekir. Yıkım sırasında bir doğalgaz hattı, bir elektrik hattı, logar hattı veya temiz su hattı gibi yıkım sırasında veya yıkım sonrasında sorun oluşturması muhtemel olacak hatların önceden kontrol edilerek eksilmiş olması gerekir. Yıkım yapan personelelrin gerekli iş güvenliği kurallarına kesinlikle uyması, güvenli bir noktadan yıkıma müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Yıkım işlemi başlamadan önce tüm önlemler alındığında yıkım işlemi başarı ile sounçlanmaktadır. Yıkım işlemi sonrasında yapıaln anlaşmaya göre molozların temizlenmesi ve hafriyat işlemleri yine alanında uzman personeller tarafından yapılmalıdır.