Türkiye Fayans Kırma

Fayans Kırma ve Kaldırma

Türkiye genelinde sunduğumuz hizmetlerle her geöen gün tanınırlığımız artmaktadır. Her geçen gün sektörde bir basamak daha yükselerek, uzman personellerimiz ile dört bir yanda hizmet vermekteyiz. Bildiğiniz gibi yaşam alanlarımızda birçok yerde fayans oldukça fazla kullanılan bir malzemedir. Genellikle mutfak, banyo, tuvalet, hol gibi yerlerde bazen fabirka yada işyerlerinde genellikle yan bölgelerde baştan aşağı fayans döşemeleri görebilirsiniz. Firmamızda hangi yapıda ne şekilde olursa olsun fayans kırma işlemlerinizi en iyi, en hızlı, en güvenilir şekilde yapmaktadır. Fayans kırımı konusunda uzaman olan personellerimiz, fayans hafriyatının kaldırılması konusunda da titizlik ve aynı özveri ile çalışmaktadır. Günümüze kadar yaptığımız her projede biraz daha uzmanlık kazanıyor, tecrübemize tecrübe katarak portfolyomuzu genişletiyoruz.

Fayans söküm işleri şantiye alanlarından daha çok kullanımı devam eden alanlarda yapılmaktadır. Bir bölgede yapılan çalışmanın olduğu yerde kalması ve dışarıya taşmaması, dışarıyı etkilememesi gerekmektedir. Hafriyatların dikkatli bir şekilde güvenli bölgeye çıkarılması gerekmektedir. Hafriyat taşıma sırasında kullanılacak olan malzemelrin sağlam olduğundan emin olunması gerekmektedir.

Yıllar içinde eskimiş olan fayanslarınızın değişmesini, yenilenmesini yada farklı bir şekilde döşeme yaptırmak için sökülmesine karar vermiş olabilirsiniz. Tüm bu durumlarda firmamız fayans kırma hizmetini sizlere sunmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından sökülmesini istediğiniz tüm fayanslar yılalrın verdiği tecrübelerimiz ile hızlı, güvenli, memnun kalacağınız şekilde yapılır.