Şap Kesme Hizmeti

Şap Kesme , Şap Kaldırma , Şap Beton Kırma

Şirketimiz Türkiye genelinde şap kırma işlemi yapmaktadır. Şap dediğimiz malzeme zeminin daha düzgün durması ve görünmesi için aynı zamanda zemini dışarıdan gelebilecek etikilere karşı daha dayanıklı kılmak için uygulanan bir hizmettir. Yıkımı kararlaştırılan bir yerde şap kısmı oldukça dayanıklı olduğu için küçük parçalara kolay kolay ayrıştırılamamktadır. Şap kısmının ufaltılarak hafriyata hazır hale getirilebilmesi için şap kırım hizmeti verilir.

İnşaat yapımlarında doğru şartlar ve koşulalr altında hazılanmayan şaplar sorun çıkarabilir. Şapın tekrar atılabilmesi için eski şapın kesilmesi veya şapın kırılması gerekebilir. Projeler sonradan değiştirğinde önceden yapılmış şapın istenilen alanın dışına çıkması durumunda da şap kesim işlemi yapılıarak istenmeyen bölgelerde bulunan şapların ayrıştırılması yapılır. Şağ kesme, şap kırma gibi işlemlerde oldukça güçlü cihazlar kullanılır. Şap kırma işlerimizde kullandığımız malzemelerin tümü oldukça dayanıklı ve genellikle son versiyon cihazlardır. Amacına uygun üretilmiş cihazlarla şap kırma alanında oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Şap kırım işleminden sonra meydana gelen hafriyatın kaldırılmaıs konusunda proje üzerindeki anlaşmamıza uygun şekilde hareket ederiz.

Şap kesme işlemi bazı durumlarda yalnızca kırım işlemi olmaktan çıkar. Şap alanı altında kalan yüzeyin bozulmamasını sağlamak ustalık ve profesyonellik ister. Firmamız kullanmış olduğu geniş makina çeşitleri ile teknolojik ürünler sayesinde şap altında kalan alana zarar vermeden kırım işlemini ustalıkla yapmaktadır. Firmamız teknolojik gelişmeleri her zaman takip ederek şap kırma işleminde kullanıla makinaların teknolojilerindeki gelişmelere ayak uydurmaya çalışmaktadır. Güncel makina ve techizatları takip ettiğimiz için, teknolojik gelişmeleri takip ederek sap kırım işinde kendmizi güncel tuttuğumuz için başarı merdivenindeki basamakları güvenilir ve emin bir şekilde atmaktayız. İş güvenliğini en üst düzeyde alarak, personellerimizin uzamanlıkları konsuunda kendilerini günümüz koşullarına hazırlamaları için gerekli eğitimleri almalarına, kazanılması gereken becerilerin günden güne artırılmasına oldukça önem vermekteyiz.

Tüm Türkiye genelinde şap kırma işleminiz uzman personelimiz tarafından, en güncel makinalarla, en güncel bilgilerle özen ve titizlik içinde yapılmaktadır.